THE Down Town Delta
- Gratis verzenden vanaf € 50,-
- Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
- Fysieke winkel in Den Bosch
- 5 dagen per week geopend
Fysieke Winkel Den Bosch
Kom jij langs vandaag? of maak een afspraak
Dit is het, de eerste, enige en ware Down Town snowboard! Een echte allrounder, de rallywagen onder de snowboards, THE Down Town Delta! Perfect voor het maken van scherpe bochten op de hellingen. Iets breder, waardoor het ideaal is voor grote Nederlandse voeten. Carbon, Kevlar en basalt stringers over de volledige lengte voor stabiliteit, maar met demping. Multi-grip op de stalen randen voor extra grip op ijzige hellingen. Camber tussen de bindingen zorgt voor pop en controle. Rocker in de neus voor wat extra drijfvermogen in poeder, en als kers op de taart: een super-snelle grafiet & carbon base.
Om het af te maken, heeft Jay van Vuig een print toegevoegd geïnspireerd door de apen van Down Town, en de topsheet is mat translucent, zodat je de kern van paulownia, berken en sparrenhout kunt zien.
Type: All-mountain snowboard
Flex: 6 (Out Of 10)
Profiel: Poeder Camber
DE Delta is flat tussen de bindingen voor stabiliteit en pop, heeft een camber die overgaat in een langere rockerde neus voor drijfvermogen en gemakkelijke bochten, en een korte camber in de staart voor een energieke bochtenrelease. Dit profiel maakt DE Delta een leuk geprepareerd Carver en poeder snijder, die uitblinkt in bochten, ongeacht de snelheid.
Vorm: Tapered directional
De neus is beduidend langer en breder dan de korte staart, wat zorgt voor stabiliteit bij hogere snelheden, snelle bochten en een gemakkelijke drijf in poedersneeuw. De Stance is ook naar achteren geplaatst, wat je in staat stelt om Ride de Delta korter te maken dan je gebruikelijke snowboard. DE Delta biedt de ideale combinatie van krachtige bochten en een surfachtige ervaring.
Kern: Goodwood Lite Core
De mix van verschillende houtsoorten in de Goodwood Lite Core zorgt voor stabiliteit en een perfecte balans tussen stijfheid en flexibiliteit.
De Goodwood Lite Core bestaat uit vier verschillende FSC-gecertificeerde houtsoorten: Beuken, Paulownia, Populier, en Spar. Beuken is een hardhout dat stevigheid biedt. Paulownia is zeer licht, maar Almost zo sterk als hardhout. Populierenhout is een gewild materiaal voor snowboards. Het is halfhard, sterk en flexibel. Flexibele sparren groeien relatief snel, waardoor het ook een milieuvriendelijkere keuze is.
Toevoegingen aan de kern:
Carbon Kevlar basaltvezel stringers: Een twee- en drielaagse glasvezelomhulling die lichtgewicht is en sterkte biedt. Glasvezel is een duurzaam materiaal dat de levensduur van het board verlengt.
Biax Glasvezel: Biax Glasvezel biedt longitudinale stijfheid met torsionele vergevingsgezindheid voor een stabiel en soepel gevoel en gemak bij het draaien.
Topsheet glasvezel: Triax glasvezel
Triax glasvezel: Triax glasvezel heeft 3 lagen, wat het board energieker maakt en zorgt voor maximale krachtsoverdracht naar de randen.
Base: Grafiet carbon gerecycled sintered base
Het eindproduct is een supersterke, lichte en poreuze base. De porositeit houdt wax beter en langer vast. Carbon- en grafietadditieven zorgen ervoor dat deze base ook super-snel glijdt.
Edge lift technologie:
Onze boards worden 3D geperst met een subtiele lift (max. 1,5 mm) van de base en randen bij de hoeken. Dit tilt de contactpunten net van de sneeuw af. Met DE Edge Lift Technologie is de kans kleiner dat je randen grijpt tijdens het rijden. Dit maakt het gemakkelijker om bochten te maken met een meer natuurlijke bochtafspring en -uitgang, je zult een soepelere Ride ervaren, vaker plezier hebben bij het leren van nieuwe Tricks, en het biedt extra drijfvermogen in de poeder.
Multi-grip technologie:
Multi-Grip technologie betekent extra contactpunten aan de hiel- en teenzijde voor meer grip in ijzige omstandigheden. Beschouw het als sneeuwkettingen op je autobanden. Maar Multi-grip technologie is uiterst subtiel met net iets onder 1 mm hobbels op de randen onder je bindinggebieden. Het is Almost onzichtbaar voor het blote oog en onopgemerkt in zachtere sneeuw, maar het resulteert in soepele ritten met extra grip in harder sneeuw.
Pow Savers:
Pow Savers zijn extra inzetstukken om je bindingen verder naar achteren te plaatsen en om je board te veranderen in een poederboard. Als je de Pow Savers gebruikt, zal de neus van je board langer zijn en de staart korter, wat het veel gemakkelijker maakt om de neus op te tillen. Je zult blij zijn met deze toevoegingen wanneer je wakker wordt en buiten een nieuwe laag poeder ligt. Het voorkomt ook pijn in je achterbeen en neusduik rollepjes.
SKU: | DTDT1985 |
---|---|
Stock: | Op voorraad |
Merk: | The Boardscompany |
Doelgroep: | Dames |
Stijl: | Freeride |
Shape: | Directional |
Profiel: | Hybrid camber |
Niveau: | Gevorderd |
Flex: | Medium |