-10%
Holmenkol Natural Textile Wash 500ml
Fysieke Winkel Den Bosch
Kom jij langs vandaag? of maak een afspraak
Beschrijving
Holmenkol Natural Textile Wash 500 ml – Zorg voor je technische kleding
De Holmenkol Natural Textile Wash 500 ml is speciaal ontwikkeld voor het veilige en effectieve reinigen van hoogwaardige sport- en functionele kleding. Of het nu gaat om ademende membranen zoals Gore-Tex®, synthetische isolatie zoals Thinsulate of PrimaLoft, of elastische stoffen zoals fleece en softshell, dit wasmiddel reinigt grondig zonder de technische eigenschappen van je kleding aan te tasten.
Dit wasmiddel is volledig biologisch afbreekbaar en vrij van bleekmiddelen, optische witmakers en vulmiddelen. Het verwijdert onaangename geurtjes en zorgt ervoor dat je kleding zijn ademend vermogen behoudt. Dankzij de geavanceerde formule blijft de vochthuishouding optimaal, waardoor je kleding tijdens het sporten langer droog en comfortabel blijft.
De Holmenkol Natural Textile Wash is geschikt voor zowel hand- als machinewas. Met een inhoud van 500 ml kun je ongeveer 12 wasbeurten doen, afhankelijk van de waterhardheid. Het geconcentreerde wasmiddel maakt het een kosteneffectieve keuze voor het onderhoud van je technische kleding. Eén simpele dosis zorgt voor een volledig schone en frisse was, zonder zorgen over overdosering of resten op de kleding.
Een belangrijk voordeel van dit wasmiddel is dat het de technische eigenschappen van je kleding beschermt. Ademende werking, waterafstotendheid en elasticiteit blijven behouden, zodat je kleding na elke wasbeurt optimaal presteert. Dit is essentieel voor kleding die wordt gebruikt bij wintersport, fietsen, wandelen of andere buitenactiviteiten.
Holmenkol is bekend om zijn hoogwaardige producten voor sporters en outdoorliefhebbers. Met de Natural Textile Wash investeer je in een betrouwbaar en duurzaam product dat de levensduur van je kleding verlengt en zorgt voor langdurige frisheid en bescherming.
Of je nu een fanatieke skier, fietser of wandelaar bent, de Holmenkol Natural Textile Wash 250 ml biedt een eenvoudige, effectieve en milieuvriendelijke manier om je technische kleding in topconditie te houden. Zo blijf je comfortabel en beschermd, ongeacht de omstandigheden.
Specifcaties
| SKU: | 22933 |
|---|---|
| Delivery Time: | Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden |
| Stock: | Op voorraad |
| Product promo block id: | Waxen & Slijpen Workshop |
| Soort onderhoud: | Kleding onderhoud |
| Merk: | Holmenkol |
| Seizoen: | 2025 - 2026 |
Recensies
Klanten aan het woord
Deel jouw mening
Als je dit product gebruikt hebt, deel dan jouw mening met andere klanten
Schrijf een recensie

