Jones Equinox Deep Teal
Fysieke Winkel Den Bosch
Kom jij langs vandaag? of maak een afspraak
Jones Equinox dames snowboardbindingen
De nieuwe Jones Equinox binding is ontwikkeld voor de all-mountain-rijder die op zoek is naar een stabiele en comfortabele Snowboardbinding met een medium Flex. De Equinox levert precieze respons dankzij de SKATETECH-technologie die je energie direct naar de kanten van het board overbrengt. Daarnaast biedt de Dynamic Flex highback de perfecte balans tussen directheid en comfort. De highback is stijver in het midden voor solide steun en zachter aan de zijkanten voor meer wendbaarheid. Net als zijn grotere broer kan deze binding ingesteld worden op Surf mode of Freeride mode door de bushing te wisselen en de straps te flippen. Surf mode biedt maximale tweakbaarheid. Freeride mode zorgt voor maximale respons.
Gelijke drukverdeling dankzij NOW Skate Tech
Jones snowboardbindingen zijn uitgerust met NOW Skate Tech. Een uniek systeem dat een scharnier in het midden van de binding gebruikt. Dit zorgt voor een gelijkmatige drukverdeling van teen- naar hielzijde van de binding op het Snowboard.
Je kunt de Jones Equinox eenvoudig monteren op elk Snowboard met de meegeleverde 4x4-disks, die ook op een Burton-board met channel geplaatst kunnen worden.
Wil je je binding tijdens de dag aanpassen? Geen probleem! De binding is volledig verstelbaar zonder sleutels of schroevendraaiers.
Maattabellen
| S | M | |
| US | 5.0 - 8.5 | 9.0 - 11.5 |
| EU | 35.0 - 39.5 | 40 - 42.5 |
| Mondo | 22 - 25 | 25.5 - 27.5 |

