Jones Equinox Teal
Fysieke Winkel Den Bosch
Kom jij langs vandaag? of maak een afspraak
Jones Equinox dames snowboardbindingen
De nieuwe Jones Equinox binding is ontwikkeld voor de all-mountain rijder die op zoek is naar een stabiele en comfortabele binding met een medium flex. De Equinox levert een precieze respons dankzij SKATETECH-technologie die je energie direct naar de kanten van het board overbrengt. Daarnaast biedt de Dynamic Flex highback de perfecte balans tussen responsiviteit en comfort. De highback is stugger in het midden voor solide steun en zachter aan de zijkanten voor makkelijke wendbaarheid. Net als zijn grotere broer kan deze binding worden ingesteld op Surf-modus of Freeride-modus door de bushings te wisselen en de straps om te draaien. Surf-modus biedt maximale tweak-mogelijkheden, terwijl Freeride-modus maximale respons geeft.
Gelijke drukverdeling dankzij NOW Skate Tech
Jones-bindingen beschikken over NOW Skate Tech. Een uniek systeem met een scharnier in het midden van de binding, waardoor je een vloeiende drukverdeling van teen- naar hielzijde van de binding op het snowboard krijgt.
Je kunt de Jones Equinox eenvoudig monteren op elk snowboard met de meegeleverde 4x4-discs, die ook op een Burton-board met Channel passen.
Wil je je binding tijdens de dag aanpassen? Geen probleem! De binding is volledig verstelbaar zonder gereedschap of schroevendraaiers.
Maat tabellen
| S | M | |
| US | 5.0 - 8.5 | 9.0 - 11.5 |
| EU | 35.0 - 39.5 | 40 - 42.5 |
| Mondo | 22 - 25 | 25.5 - 27.5 |

