Picture Exa Pant
Fysieke Winkel Den Bosch
Kom jij langs vandaag? of maak een afspraak
Ontdek de Picture Exa Pant
De Picture Exa Pant is een iconische keuze voor freeride-avonturen en biedt echte veelzijdigheid. Deze broek is gemaakt van duurzaam organisch polyester en gerecycled restmateriaal van suikerriet, wat bijdraagt aan een milieuvriendelijk productieproces. Met een 2-laagse constructie bieden ze ongeëvenaarde waterdichtheid en Ademenvermogen dankzij het 20K/20K-membraan, versterkt met een PFC-vrije duurzame waterafstotende behandeling.
Met 40 gram isolatie en een taillegaiter houden deze broek je warm terwijl ze sneeuw buiten houden. Ontworpen voor veelzijdigheid: de ritsen op de dij zorgen voor extra ventilatie wanneer je hard speelt in poedersneeuw. De broek heeft een rechte pasvorm en is een uitstekende keuze als buitenlaag wanneer je je ski's aantrekt.
De samenstelling van de Picture Exa Pant bestaat uit 58% organisch polyester en 42% polyester, wat ze zowel duurzaam als functioneel maakt. Met een gewicht van 700 gram zijn ze licht genoeg om comfortabel te dragen, maar bieden ze toch voldoende bescherming tegen de elementen.
De broek heeft volledig getapede naden, met rits afsluitbare handzakken onder de flap, een stretch lycra taillegaiter en een I-fit systeem voor aanpassing aan je lichaam. Drukknopen bij de pijpboorden, sneeuwgaiters met veterafsluiting en versteviging bij de zoom maken deze broek volledig uitgerust voor al je sneeuwavonturen.
| SKU: | WPT104black |
|---|---|
| Delivery Time: | Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden |
| Stock: | Op voorraad |
| Doelgroep: | Dames |
| Merk: | Picture |
| Seizoen: | 2024 - 2025 |
Maattabellen

